Hirdetmény Településrendezési Terv módosításáról
2. módosítás
Az alábbi linken olvasható.
Közlemény
Kedves Falubeliek, kedves Segíteni Akarók!
Sajnálattal értesítünk benneteket, hogy a hétvégi jégeső következtében falunkban számos házban jelentős kár keletkezett. Tudjuk, hogy sok család került nehéz helyzetbe, és szeretnénk mindent megtenni, hogy segítsünk egymásnak ebben a nehéz időszakban.
Kérjük, hogy akik kárbejelentést szeretnének tenni, az alábbi elérhetőségek egyikén jelezzék igényeiket:
- Név: Popovics Balázs
- Telefon: 06 20 333 4827
- Személyesen: 4483 Buj, Kossuth utca 25. a Közösségi Házban (IKSZT)
Felajánlások és adományok koordinálása:
Azok számára, akik felajánlásokkal vagy adományokkal szeretnék segíteni a károsultakat, kérjük, az alábbi módokon vegyék fel velünk a kapcsolatot:
- Név: Popovics Balázs
- Telefon: 06 20 333 4827
- Személyesen: 4483 Buj, Kossuth utca 25. a Közösségi Házban (IKSZT)
Minden segítséget nagyra értékelünk, legyen szó építőanyagokról, bútorokról, ruházatról, vagy akár önkéntes munkáról. Minden adomány és felajánlás hozzájárul ahhoz, hogy közösségünk minél hamarabb talpra álljon és visszatérjen a megszokott mindennapokhoz.
Köszönjük a segítséget és az összefogást!
HVB - vizsgálat eredménye
A HVB sorsolás eredményének határozatai
Polgármester jelöltek sorrendjének sorsolása
HVB SORSOLÁS EREDMÉNYE
A HVB 2024. május 6. napján megtartott ülésén megtörtént a jelöltek szavazólapon
szereplő sorrendjéneksorsolása a 2024. június 9-i választásra, melynek eredménye a következők szerint alakult:
Polgármester-jelölt:
1. Krakonpergerné Szikszai Annamária - független jelölt
2. Takács László - FIDESZ-KDNP közös jelölt
Egyéni listás képviselő-jelöltek:
1. Inzsöl-Kovács Erika - független jelölt
2. Harkály Gyula - független jelölt
3. Popovics Balázs - független jelölt
4. Toma Erzsébet - független jelölt
5. Imréné Horváth Edina - független jelölt
6. Orgonás Attila - független jelölt
7. Dr. Balogh Enikő - független jelölt
8. Toma Józsefné - független jelölt
9. Mester János - FIDESZ-KDNP közös jelölt
10. Krakonperger Béla - független jelölt
11. Harkály Lászlóné - független jelölt
12. Árvai Csilla - FIDESZ-KDNP közös jelölt
13. Krakonpergerné Szikszai Annamária - független jelölt
14. Mikita Sándor - független jelölt
15. Vargáné Bukai Andrea - független jelölt
16. Bodnárné Popovics Katalin - független jelölt
17. Fintor Zoltán - független jelölt
18. Fekete Katalin - független jelölt
19. Fazekas István - független jelölt
20. Barta Miklós Ferenc - független jelölt
Roma nemzetiségi önkormányzat képviselő-jelöltek:
1. Kupai-Kónya Tibor - MCF jelölt
2. Kozmáné Ilku Mónika - MCF jelölt
3. Makula Károly Tibor - CIKÖSZ jelölt
4. Kupai-Kónya Zoé - MCF jelölt
5. Csikós Barbara - CIKÖSZ jelölt
6. Vadas-Nagy László - CIKÖSZ jelölt
7. Bancsók Amanda - CIKÖSZ jelölt
8. Kónyáné Balog Ibolya - MCF jelölt
9. Csikós Klaudia Fatime - CIKÖSZ jelölt
10. Csikó László - MCF jelölt